SEO Uzmanı

SEO Uzmanı olarak Markanızı Dijital Platformlarda temsil ederek daha iyi sonuçlar almanızı sağlıyorum. 

SEO Nedir?


SEO Web sayfalarının arama motorlarında performans göstermesi için yapılan optimizasyon işlemidir. SEO’nun açılımı Search Engine Optimization demektir ve bunun Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama sonuçlarında kullanıcılara daha iyi bir deneyim yaşatmak isteyen arama motorlarının kurallarına göre yapılan işlemlerin tümüne SEO denir. SEO işlemleri sadece arama motorları için düzenlenmez, kullanıcı deneyimi ve içerik kalitesinin önemi yüksektir.

Organik Trafik:
Sunmuş olduğunuz ürün veya hizmetlerin hitap ettiği hedef kitle web sitenize organik arama sonuçları ile giriş yapacaktır ve arama sonuçlarında sadece hedef kitlenize hitap edeceksiniz. Ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenmeyen kullanıcılar sitenize girip boş vakit geçirmeyecek. Markanızın içinde bulunduğu sektörde otorite sağlayarak var olan kullanıcıların web sayfanıza organik olarak gelmesini sağlar.


Marka Bilinirliği:
Sektörde otorite sağladığınızda Markanız akılda kalıcı olacaktır ve insanlar artık sizi tanıyor olacaklardır.
Reklam Maliyetlerinde Düşüş
İlgili anahtar kelimelerde optimize edilmiş web sayfalarınız, reklam verdiğinizde kalite puanınızı yükseltecektir. Bu avantaj reklamlarınızın performansını etkileyecektir ve daha iyi dönüşüm, daha düşük reklam maliyeti getirecektir, aslında bu optimizasyon süreci organik olsun olmasın herkesin tecrübe etmesi gereken bir deneyimdir.


Kalite Oranı:
Bir E-ticaret yada normal bir websitesinde, organik olarak alınan tıklamalar dönüşüm getirmeye çok daha elverişlidir, yukarı da saydığımız sebeplerin üstüne birde Google organik aranmalarından gelen trafik eklenince tıklama yapan kişi çok daha alakalıdır.
Organik sonuçları arama motorları yönetmektedir, haliyle bilinçli bir kullanıcının organik aramalardan gelen sonuçlara güveni daha yüksektir.

SEO Uzmanı
SEO İçin Neler Yapıyorum?
  • İş Fizibilitesi
  • Ürün veya Hizmet Araştırması
  • Hedef Kitle ve Rakip Analizi
  • Site içi Link İnşaası
  • Anahtar Kelime Analizi
  • Trafik Analizi
  • Mevcut Sıra Analizi
  • İçerik Oluşturma
  • Web site Hız Optimizasyonu
Dijital Pazarlama Uzmanı

Hakkımda

Yağız Gürbüz 1998 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Eskişehir ve İzmir’den sonra üniversite eğitimim için Alanya ilçesine yerleştim. İşletme Mühendisliği Lisans öğrencisiyim ve özel bir şirkette supervisor olarak görev almaktayım.

Her işi değil, yalnızca iyi olduğum işleri yapıyorum. Geri kalanlar için ise çözüm sunuyor, işini iyi yapanlara yönlendiriyorum.

Varlığını sürdürmek için benim ile olanlarla değil, işini tutku ile yapanlarla çalışıyorum. Bu yüzden herkesle değil, yalnızca tutkulu olanlarla beraber yürüyorum.

Markanızın Performans Odaklı İşler Ortaya Koymasını Sağlıyorum. Markanızın Performansını Yükseltmek İstiyorsanız Benimle İletişim Kurabilirsiniz. Dijital Platformlarda Markanızın Sistemsel Olarak Tasarlanma Süreçleri, Sunmuş Olduğunuz Ürün veya Hizmetlerin Geliştirilmesi Gibi Tüm Konuları 360 Derece Ele Alarak Bütünleşik Hizmet Sunuyorum.

Alanya Dijital Ajans