Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

Sosyal Medya Uzmanı Yağız Gürbüz Hakkında;

Yağız Gürbüz 1998 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Eskişehir ve İzmir’den sonra üniversite eğitimim için Alanya ilçesine yerleştim. İşletme Mühendisliği Lisans öğrencisiyim ve özel bir şirkette supervisor olarak görev almaktayım.

Ek olarak HTML, CSS, Javascript, PHP ile ilgilenmekteyim, markalar ve işletmeler için Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarım, Mobil Uygulama Tasarımı, Dijital Pazarlama, SEO Hizmeti ve danışmanlığı yapmaktayım.


Sosyal Medya Nedir?

Sosyal medya, Web 2.0’ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin İnternet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür.

Neden Sosyal Medya?

Teknolojinin gelişmesi bir çok kullanıcının da alışkanlıklarını değiştirmekte. Dijital ortamda etkileşim halinde milyarlarca kullanıcı bulunmakta. İşinizi Dijital ortama taşımanız satış oranlarınızı düşünemeyeceğiniz kadar yükseltecektir. 7 Gün 24 Saat boyunca açık ofisiniz ile kullanıcılara sürekli satış yapın. 

Neden Sosyal Medya Yönetim Hizmeti?

Bin bir emek ve mesai ile var ettiğiniz markanızın imajını ve itibarını başkalarına emanet etmenin pek kolay olmadığını çok iyi biliyorum. Bu hassasiyet ile; Sosyal Medya Reklamcılığı ve Sosyal Medya Hesap Yönetimi hizmetlerim ile hedeflerinizi ve potansiyel müşterilerinizi size getiriyorum.

Sosyal Medya Yönetim Danışmanlığı

Dijital büyümenizi hızlandırmak için bir danışmanlığı ve bir ajansın yaratıcılığını harmanlayarak hizmet veriyoruz. Sosyal Medya Yönetimi analiz ve stratejinin oluşturulması ile başlar. Dijital pazarlama stratejisi ve yol haritası belli olan firmalar olmayanlara oranla çok daha hızlı hedeflerine ulaşıyor.Eğer hala bir stratejiniz yoksa, var ama emin değilseniz, işin uzmanından danışmanlık almak aynı zamanda analizinden, web tasarımına, reklamdan optimizasyona bütünleşik hizmet almak isterseniz sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyarım.Hemen dijital ortama birlikte adım atmak için benimle iletişim kurabilirsiniz.

 • Detaylı Marka Analizi
 • Hedef Kitle ve Rakip Analizi
 • Hedef Kitle Segmentasyonu
 • Tüm Platformlarda Hesap Kurulumu
 • Tüm Platformda Hesap Yönetimi
 • İsteğe Göre Paylaşım & Özel Günlerde Paylaşım
 • Paylaşıma Uygun Hashtag Kullanımı & Analizi
 • Aylık Raporlama ve Analiz
 • Özgün Görsel ve İçerik Oluşturma
 • Reklam, Kampanya ve Etkinlik Yönetimi
 • İçerik Üretimi: Video, Fotoğraf
 • Reklam Promosyonu


Sosyal Medya Yönetim Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Her hizmet veya bir ürünün mutlaka bir değeri vardır ve değere bağlı olarak bir fiyat oluşur. Değer ve fiyat belirlemenin en önemli faktörü maliyettir fakat Sosyal Medya Yönetimi kanallarında maliyet kavramı zaman ile doğru orantılıdır ve hizmet alınan noktanın zamanının değerini belirtir. Hizmeti sunan kişi zamanının değerine göre Sosyal Medya Yönetimi Danışmanlık ücretinin fiyatını belirleyecektir. Tamamen değişkendir ve hizmetin kalitesine, referanslara, projelere göre değişkenlik gösterecektir. Unutmayın, Sosyal Medya Yönetimi bolca deneme ve yanılma ister. İlk başta boşa giden bütçe bumerang etkisi ile markanıza dönecektir 🙂

İletişim