Google Adwords Hizmeti

Google Adwords Uzmanı Yağız Gürbüz Hakkında;

Yağız Gürbüz 1998 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Eskişehir ve İzmir’den sonra üniversite eğitimim için Alanya ilçesine yerleştim. İşletme Mühendisliği Lisans öğrencisiyim ve özel bir şirkette supervisor olarak görev almaktayım.

Ek olarak HTML, CSS, Javascript, PHP ile ilgilenmekteyim, markalar ve işletmeler için Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarım, Mobil Uygulama Tasarımı, Dijital Pazarlama hizmet ve danışmanlığı yapmaktayım.

Google Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Bing Ads gibi, Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Kullanıcıların %95’i Google Arama Motorunu kullanmakta. En fazla etkileşim için Google Adwords kullanmak markanız için çok faydalı olacaktır. Optimize edilmiş kaliteli reklamlar ile markanızın gelirini yükseltin.

Google Adwords Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsıyor?

  • Google Adwords Hesabının Kurulumu,
  • Google Analytics ve Google Tag Manager Hesaplarının Kurulumu,
  • Takip Kodlarının Web Sitesine Eklenmesi,
  • Reklam Dönüşümlerinin Kurulması,
  • Anahtar Kelime ve Sektör, Hedef Kitle Analizlerinin Yapılması,
  • Teklif Stratejileri ve Hedef Kitle İletişim Stratejisinin Belirlenmesi,
  • Yeniden Pazarlama Modelinin Kurulumu,
  • Haftalık Analytics Ve Tag Manager Üzerinden Detaylı Analiz ve Raporlama

Dijital büyümenizi hızlandırmak için bir danışmanlığı ve bir ajansın yaratıcılığını harmanlayarak hizmet veriyoruz. Dijital Pazarlama analiz ve stratejinin oluşturulması ile başlar. Dijital pazarlama stratejisi ve yol haritası belli olan firmalar olmayanlara oranla çok daha hızlı hedeflerine ulaşıyor.Eğer hala bir stratejiniz yoksa, var ama emin değilseniz, işin uzmanından danışmanlık almak aynı zamanda analizinden, web tasarımına, reklamdan optimizasyona bütünleşik hizmet almak isterseniz sizlerle tanışmaktan memnuniyet duyarım.Hemen dijital ortama birlikte adım atmak için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Google Adwords Hizmeti ile Markanızı Hemen Büyütmeye Başlayın!

İletişim