YazGrbz
Dijital Pazarlama Uzmanı İletişim

Her işi değil, yalnızca iyi olduğum işleri yapıyorum. Geri kalanlar için ise çözüm sunuyor, işini iyi yapanlara yönlendiriyorum.

Varlığını sürdürmek için benim ile olanlarla değil, işini tutku ile yapanlarla çalışıyorum. Bu yüzden herkesle değil, yalnızca tutkulu olanlarla beraber yürüyorum.

Çok sayıda müşteri ve bölünmüş zamanı değil, az sayıda müşteri ve odaklanılmış zamanı tercih ediyorum.

Dijital Pazarlama Uzmanı

Hakkımda

Yağız Gürbüz

1998 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Eskişehir ve İzmir’den sonra üniversite eğitimim için Alanya ilçesine yerleştim.

İşletme Mühendisliği Lisans Öğrencisiyim ve Yarı Zamanlı Olarak Bir Turizm Firmasında Pazarlama Süpervizörü Olarak Görev Almaktayım.

Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon, İnsan Kaynakları, Yazılım İle İlgilenmekteyim, İşletmeler İçin Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarım, Mobil Uygulama Tasarımı, Dijital Pazarlama Danışmanlığı Yapmaktayım.

Daha Fazla Etkileşim?

Merhaba ben Yağız Gürbüz, Dijital Pazarlama Uzmanı Olarak Markanızın Performans Odaklı İşler Ortaya Koymasını Sağlıyorum. Markanızın Performansını Yükseltmek İstiyorsanız Benimle İletişim Kurabilirsiniz. Dijital Platformlarda Markanızın Sistemsel Olarak Tasarlanma Süreçleri, Sunmuş Olduğunuz Ürün veya Hizmetlerin Geliştirilmesi Gibi Tüm Konuları 360 Derece Ele Alarak Bütünleşik Hizmet Sunuyorum. 

    Alanya Dijital Ajans